درباره ما

شرکت گرما گستران بهینه ساز در سال 1380 با هدف ارائه خدمات طراحی و مهندسی، ساخت و تامین تجهیزات و نصب و راه اندازی پروژه های صنعتی تاسیس گردید.

پس از ایجاد سازوکارهای مناسب و افزایش کیفی و کمی امکانات و منابع، شرکت گرما گستران بهینه ساز در سال 1383 فعالیت های عمده خود را در زمینه نصب و راه اندازی کارخانجات صنعتی به روش کلید در دست در قالب اجرای پروژه نصب ماشین آلات خط تولید، طراحی، تامین تجهیزات و راه اندازی تاسیسات جانبی و لوله کشی خطوط تولید شرکت نستله ایران جهت تولید شیر خشک، آغاز نمود.

در حال حاضر با اتکا به الطاف الهی و وجود پرسنل مجرب و کارآزموده، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته جهت اجرای پروژه ها و همچنین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری لازم و کافی باعث گردیده تا این شرکت جزء یکی از برجسته ترین پیمانکاران EPC ،در داخل کشور گردد

از دیگر فعالیت های این شرکت می توان به بازرگانی و تامین پمپ ها و تجهیزات مورد استفاده در صنایع غذایی بهداشتی دارویی و نفت و گاز اشاره کرد در این راستا شرکت گرما گستران بهینه سازنمایندگی فروش محصولات چندین شرکت معتبر در زمینه تجهیزات مورد نیاز صنایع می باشد. ازجمله این شرکتها می توان موارد ذیل را نام برد:

1- نمایندگی فروش محصولات شرکت INOXPA اسپانیا: شرکت INOXPA یک شرکت بین المللی و معتبر در زمینه تولید انواع پمپ میکسر شیرآلات و تجهیزات مورد استفاده در صنایع غذایی و بهداشتی ودارویی و غیره است. همگی این محصولات با رعایت الزامات و استانداردهایی همچون FDA،

2- نمایندگی فروش محصولات شرکت 3P PRINZ ایتالیا : شرکت 3P PRINZ سازنده پمپ های دنده ایی و بالخص پمپ های اسکرو در صنعت غذایی و همچنین صنایع نفت و گاز است پمپ های اسکرو تولید شده در زمینه نفت و گاز تحت استاندارد API 676 ارائه می گردند.

3- نمایندگی فروش محصولات شرکت FLUIDMIX اسپانیا: شرکت FLUIDMIX به طور تخصصی طراح و سازنده انواع میکسر و اجیتیتور در صنایع مختلف می باشد. محصولات این شرکت در صنایع غذایی ،بهداشتی و دارویی و همچنین صنایع نفت و پتروشیمی جهت ترکیب محصولات و سیالات مختلف استفاده می گردد.